Kavel 859 Elf zilveren gebaksvorkjes, Bijkamp
Kavel 859. Elf zilveren gebaksvorkjes, Bijkamp

Lot van elf tweede gehalte (835/1000) zilveren gebaksvorkjes, gemerkt met zwaardje en meesterteken ‘B1V’ = mr. J.M. & H.R. Bijkamp, werkzaam te Steenwijk tussen 1925 en 1946.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Lengte 13 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 180
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel