Kavel 738 F. v. Doornick (20e eeuw)- ‘de Tangkuban Perahu, Bandung’
Kavel 738. F. v. Doornick (20e eeuw)- ‘de Tangkuban Perahu, Bandung’

Schilderij, olieverf op doek. Weggetje bij rijstvelden in Indonesië, met bergen op de achtergrond. Linksonder gesigneerd F. v. Doornick. In bronskleurige profiellijst. Op de achterzijde spieraam tekst ‘de de Tangkuban Perahu gezien bij .. Bandung’.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doek 43 x 63 cm, lijst 53 x 73 cm
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel