Kavel 542 G. Ham - skutsje op de Zuiderzee
Kavel 542. G. Ham - skutsje op de Zuiderzee

Schilderij, olieverf op paneel. Voorstelling van een skûtsje op de Zuiderzee’, rechtsonder gesigneerd G. Ham, gedateerd 1925.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 49 x 59 cm, lijst 58,5 x 68,5 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel