Kavel 997 H. Noordam (1938) - Zeilpramen bij Amsterdam
Kavel 997. H. Noordam (1938) - Zeilpramen bij Amsterdam

Schilderij, olieverf op doek. Zeilpramen, Amsterdam. Linksonder gesigneerd H. Noordam.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 41 x 51 cm, lijst 49 x 49 cm
Conditie Goede staat, licht randje spieraam zichtbaar
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel