Kavel 652 Hermanus Antonius van Daalhoff (1867-1953)
Kavel 652. Hermanus Antonius van Daalhoff (1867-1953)

Schilderij, olieverf op doek, gemonteerd op board (marouflé). Buitentafereel met familie voor een huis. Rechtsonder gesigneerd Hermanus Antonius van Daalhoff (Haarlem 1867 - Den Haag 1953).

Taxatiewaarde € 100 - € 200
Afmetingen 27,5 x 36,2 cm
Conditie Conditie op aanvraag
Huidig bod € 480
Verkocht voor € 480
Vorig kavel Volgend kavel