Kavel 721 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 721. Hollandse School 20e eeuw

Schilderij, olieverf op paneel. Waterlandschap met huisje en vliegende eenden. Rechtsonder gesigneerd ‘Joh. N.’

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 16,5 x 22,5 cm, lijst 37 x 43,5 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel