Kavel 740 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 740. Hollandse School 20e eeuw

Schilderij, olieverf op paneel. Schuurtje in landschap. Rechtsonder gemonogrammeerd ‘OE’, ca. 1900

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 22 x 20 cm, lijst 27 x 29 cm
Conditie Vergeelde vernis
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel