Kavel 915 Hollandse School 20e eeuw (3x)
Kavel 915. Hollandse School 20e eeuw (3x)

Lot van drie schilderijen: olieverf op board, drie paddestoelen, door J.G. v.d. Bilt, 1940, paneel, boslandschap, door A. Hamburger, 1925 en paneel, vogeltje op tak, gesigneerd ‘Smulders’.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Paddenstoelen 22,5 x 21,5 cm
Conditie Diverse condities
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel