Kavel 1098 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 1098. Hollandse School 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek. Portret van een boer, zittend op stoel. Ongesigneerd, Hollandse School 20e eeuw.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 60,5 x 40 cm, lijst 76,5 x 54,5 cm
Conditie Bedoekt, vermoedelijk gerestaureerd
Huidig bod € 5000
Verkocht voor € 5000
Vorig kavel Volgend kavel