Kavel 1044 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 1044. Hollandse School 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek. Portret van een dame, zittend. Ongesigneerd, Hollandse School 20e eeuw.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 63,5 x 75,5 cm, lijst 87,5 x 75 cm
Conditie Deuk in doek links midden
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel