Kavel 627 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 627. Hollandse School 20e eeuw

Schilderij, olieverf op paneel. Portret van een vrouw tegen zwarte achtergrond. Ongesigneerd, Europese School 20e eeuw.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 22,5 x 16 cm, lijst 36,5 x 30,5 cm
Conditie Lichte schade aan de lijst
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel