Kavel 723 Hollandse School 20e eeuw - winterlandschap
Kavel 723. Hollandse School 20e eeuw - winterlandschap

Schilderij, olieverf op doek. Winterlandschap met schaatsende figuren. Ongesigneerd, Hollandse School 20e eeuw. In vergulde ornamentenlijst.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doek 50,5 x 40,5 cm, lijst 65 x 55 cm
Conditie Lijst met beschadigingen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel