| Kavel | 802. Hollandse School 20e eeuw - erotisch |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Expressionstisch werk met voorstelling van man en vrouw. Linksonder gesigneerd HN, gedateerd 1990. In zwarte baklijst. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Afmetingen | 60 x 60 cm, lijst 65 x 65 cm |
| Conditie | Goede staat |
| Huidig bod | € 55 |
| Verkocht voor | € 55 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |