Kavel 802 Hollandse School 20e eeuw - erotisch
Kavel 802. Hollandse School 20e eeuw - erotisch

Schilderij, olieverf op doek. Expressionstisch werk met voorstelling van man en vrouw. Linksonder gesigneerd HN, gedateerd 1990. In zwarte baklijst.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 60 x 60 cm, lijst 65 x 65 cm
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel