Kavel 856 Huitema kleurenets “Landschap”
Kavel 856. Huitema kleurenets “Landschap”

Een kleurenets. Titel: Landschap. Eigendruk 25/50. Anne Huitema (geb 1941) 1985.Herkomst: Gallerie de Vis, Harlingen. Gelijst.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 17 x 30 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel