Kavel 725 Jan van Imschoot (1963)
Kavel 725. Jan van Imschoot (1963)

Een 20e eeuwse lithografie, linksonder gesigneerd Jan van Imschoot (Gent, 1963), oplage 53/200.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Afbeelding 25 x 32,5 cm, papier 46 x 66 cm
Conditie Foxing in papier
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel