Kavel 1007 Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) - straatgezicht Rotterdam
Kavel 1007. Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) - straatgezicht Rotterdam

Lithografie op papier, straatgezicht te Rotterdam. Rechtsonder gesigneerd in potlood Johan Hendrik van Mastenbroek (Rotterdam 1875-1945), gedateerd in de druk 1938

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 29 x 40,5 cm, lijst 46,5 x 57,5 cm
Conditie Licht vergeeld
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel