Kavel 964 Klebe (20e eeuw) - abstracte compositie
Kavel 964. Klebe (20e eeuw) - abstracte compositie

Schilderij, olieverf op doek. Abstracte compositie, rechtsonder gesigneerd ‘Klebe’

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 80 x 79 cm
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel