Kavel 926 Lot 18e en 19e eeuws Chinees porselein
Kavel 926. Lot 18e en 19e eeuws Chinees porselein

Lot Chinees porselein, bestaande uit zes schoteltjes, 1 kopje en een pattipan. Alles blauw/wit met diverse florale en krab en baars en lijzen decors. 18e en 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Grootste schotel is 15 cm doorsnede. Kopje is 4 cm hoog en patti pan is 13 x 13 cm.
Conditie Diverse kleine beschadigingen, 1 schoteltje gekramd, patti pan rand restauratie
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel