Kavel 1077 Lot 19e eeuws Japans imari (8x)
Kavel 1077. Lot 19e eeuws Japans imari (8x)

Lot 19e eeuws antiek Japans imari, bestaande uit twee grote kommen, twee kleine kommen, twee borden en twee vazen.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Eén vaas gelijmd, één kom met oude restauratie
Conditie Doorsnede kommen 23 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel