Kavel 882 Lot Chinees (3x)
Kavel 882. Lot Chinees (3x)

Lot divers Chinees: een 20e eeuwse blauw-wit kannetje met drakendecor, een kalligrafie kwast en een porseleinen plaquette met diverse figuren.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte kwast 38 cm, plaquette 31 x 22 cm zonder lijst
Conditie Kannetje met minieme haarlijnen, plaquette en kwast in goede staat
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel