Kavel 532 Lot Chinees porselein, o.a. 18e eeuws (4x)
Kavel 532. Lot Chinees porselein, o.a. 18e eeuws (4x)

Lot Chinees porselein: een antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, Qianlong periode (1735-1796), met onderglazuur blauw-wit floraal decor, een 20e eeuws celadon kommetje, een 19e eeuwse blauw-witte kom met kostbaarheden op de rand, Jiaqing periode (1796-1820) en een 20e eeuwse kom met rijstkorrelstructuur en beschilderde draak.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede grote schotel 30,5 cm
Conditie Grote schotel met haarlijn (5 cm) en randfritting, overige items in goede staat
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel