Kavel 979 Lot met elf stuks Chinees speksteen sculpturen.
Kavel 979. Lot met elf stuks Chinees speksteen sculpturen.

Een lot met elf stuks Chinees spekstenen sculpturen. Diverse voorstellingen, waaronder twee tempelleeuwtjes.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Grootste is 22 cm hoog.
Conditie Beschadigingen.
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel