Kavel 1086 Lot van zeven stuks Thaise Sawankhalok aardewerk.
Kavel 1086. Lot van zeven stuks Thaise Sawankhalok aardewerk.

Lot van zeven stuks Thaise Sawankhalok aardewerk. Bestaande uit miniatuur kruikjes en potjes, enkele met oortjes. In bruine en celadon glazuren. 1 beschilderd. 15e eeuws.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Grootste is 9+,5 cm hoog.
Conditie Diverse beschadigingen.
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel