Kavel 936 Messing sluitgewicht
Kavel 936. Messing sluitgewicht

Een antiek messing sluitgewicht, bestaande uit zeven gewichtjes, gemerkt met diverse keuren. Vermoedelijk Frans

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Conditie Kleinste gewichtje ontbreekt
Huidig bod € 180
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel