Kavel 585 Miniatuur linnenpers, 19e eeuw
Kavel 585. Miniatuur linnenpers, 19e eeuw

Een antieke 19e eeuwse miniatuur eikenhouten linnenpers met lade.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 42 x 19 x 13 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel