Kavel 1002 Nao sculptuur en Herend dekseldoosje
Kavel 1002. Nao sculptuur en Herend dekseldoosje

Een 20e eeuws Spaans porseleinen sculptuur, voorstelling van een jongen met een geit. Aan de onderzijde gemerkt Nao, Spanje. Met daarbij een 20e eeuws hartvormig porseleinen dekseldoosje, beschilderd met floraal decor en met bloemknoppen op de deksel. Gemerkt Herend, Hongarije, aan de onderzijde.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 22 cm, dekseldoosje lengte 10,5 cm
Conditie Nao in goede staat, Herend met restauratie
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel