Kavel 524 P. Stastra. Schilderij winterlandschap.
Kavel 524. P. Stastra. Schilderij winterlandschap.

Een schilderij olieverf op paneel. Winterlandschap met diverse figuren op het ijs. Gesigneerd P. Stastra. In een vergulde lijst. 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 20 x 25 cm.
Conditie Iets craquelé in de vernis.
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel