Kavel 792 Piet Hein van Asperen (1895-1969) - golfbreker bij Harlingen
Kavel 792. Piet Hein van Asperen (1895-1969) - golfbreker bij Harlingen

Potloodtekening op papier, golfbreker bij Harlingen. Rechtsonder gemonogrammeerd 'PHvA' = Piet Hein van Asperen (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1969).

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 21 x 33 cm, lijst 32 x 43,5 cm
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel