Kavel 908 R. v.d. Burg (20e eeuw)
Kavel 908. R. v.d. Burg (20e eeuw)

Schilderij, olieverf op paneel. Hollands landschap met vissers en huisje bij het water. Linksonder gesigneerd R. v.d. Burg, Hollandse School 20e eeuw. In zilverkleurige lijst.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 18,5 x 23 cm, lijst 35,5 x 40 cm
Conditie Goede staat, minieme vervuiling paneel en schade lijst
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel