| Kavel | 1014. Rien Poortvliet 1932-1995) |
| Omschrijving | Een litho op papier. Twee jagers bespieden een kudde edelherten. Gesigneerd in de druk Rien (= Rien Poortvliet 1932-1995). |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Afmetingen | 25 x 28 cm |
| Huidig bod | € 750 |
| Verkocht voor | € 750 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |