Kavel 713 Satsuma sculptuur
Kavel 713. Satsuma sculptuur

Japans polychroom porseleinen beeld (mogelijk Satsuma-stijl) van een vrouw met watermand, fijn gedetailleerd en deels verguld.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel