| Kavel | 945. Schilderij fruit stilleven. |
| Omschrijving | Een schilderij olieverf op paneel. Stilleven met divers fruit, bestaande uit druiven, appels en frambozen. Niet gesigneerd. In vergulde lijst. 20e eeuws |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Afmetingen | 20 x 25 cm. |
| Conditie | Mooie conditie |
| Huidig bod | € 190 |
| Verkocht voor | € 190 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |