Kavel 945 Schilderij fruit stilleven.
Kavel 945. Schilderij fruit stilleven.

Een schilderij olieverf op paneel. Stilleven met divers fruit, bestaande uit druiven, appels en frambozen. Niet gesigneerd. In vergulde lijst. 20e eeuws

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 20 x 25 cm.
Conditie Mooie conditie
Huidig bod € 190
Verkocht voor € 190
Vorig kavel Volgend kavel