Kavel 603 Schilderij twee dames in interieur
Kavel 603. Schilderij twee dames in interieur

Schilderij olieverf op doek. Twee dames, moeder en handwerkende dochter in interieur, ca 1900. Niet gesigneerd. Gelijst.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 50 x 70 cm.
Conditie Mooie conditie, iets los in de lijst.
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel