Kavel 894 Schildpad theekistje, 19e eeuws
Kavel 894. Schildpad theekistje, 19e eeuws

Een antiek 19e eeuws schildpad theekistje op bolpootjes, met binnendeksel.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 8,5 x 11,5 x 7,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen, zonder breuken
Huidig bod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel