Kavel 572 Tjeerd Bottema (1884 - 1978)
Kavel 572. Tjeerd Bottema (1884 - 1978)

Kleurenets op papier, titel ‘Schaapskooi bij Epe’. Rechtsonder gesigneerd Tjeerd Bottema (Langezwaag 1884 - Katwijk 1978)

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 36 x 51,5 cm, lijst 57 x 72 cm
Conditie Licht vergeeld
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel