Kavel 983 Twee 18e eeuwse Chinese melkkannetjes, Qianlong periode
Kavel 983. Twee 18e eeuwse Chinese melkkannetjes, Qianlong periode

Lot van twee antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen melkkannen, Qianlong periode (1735-1796). Met onderglazuur blauw floraal decor, beide met originele deksels.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 14 cm
Conditie Eén met beschadiging aan de knop van de deksel en twee haarlijnen aan de bovenrand (ca. 3 cm). De andere deksel met kleine chip 5 mm. Verder in goede staat
Startbod
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel