Kavel 1025 Twee 18e eeuwse Famille Rose kastkommen, Qianlong periode
Kavel 1025. Twee 18e eeuwse Famille Rose kastkommen, Qianlong periode

Lot van twee antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen (kast)kommen, Qianlong periode (1735-1796), ca. 1780. Met florale emaille beschildering, Famille Rose.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede kommen 18 cm, hoogte 8 cm
Conditie Goede staat, zonder chips of haarlijnen
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel