Kavel 544 Twee 18e eeuwse zilveren schoengespen
Kavel 544. Twee 18e eeuwse zilveren schoengespen

Een stel 18e eeuwse zilveren schoengespen, opengewerkt en met floraal decor. Met onduidelijk meesterteken aan de zijkant.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen 9 x 6,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel