Kavel 678 Twee 19e eeuwse stoelen en tafel
Kavel 678. Twee 19e eeuwse stoelen en tafel

Lot van twee antieke 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde stoelen, met daarbij een driepoots tafel

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 280
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel