Kavel 732 Twee 19e eeuwse terracotta sculpturen, edelman en vrouw
Kavel 732. Twee 19e eeuwse terracotta sculpturen, edelman en vrouw

Een stel antieke 19e eeuwse gepatineerde terracotta beelden, voorstelling van een edelman en edelvrouw in renaissance stijl, op ronde voet. Ongesigneerd.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Hoogte 43,5 cm
Conditie Met schade, één met gebroken hand, één zonder duim
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel