Kavel 981 Twee 20e eeuwse fauteuils
Kavel 981. Twee 20e eeuwse fauteuils

Een stel antieke fauteuils, ca. 1900. Met ingelegde rand, op taps toelopende pootjes en nieuwe bekleding.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 85 x 61 x 63 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel