Kavel 1071 Twee antieke merklappen, één gedateerd 1824
Kavel 1071. Twee antieke merklappen, één gedateerd 1824

Lot van twee antieke merklappen, één gedateerd 1824

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Grootste merklap 44,5 x 46 cm
Conditie Lichte beschadigingen
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel