| Kavel | 1071. Twee antieke merklappen, één gedateerd 1824 |
| Omschrijving | Lot van twee antieke merklappen, één gedateerd 1824 |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Afmetingen | Grootste merklap 44,5 x 46 cm |
| Conditie | Lichte beschadigingen |
| Huidig bod | € 65 |
| Verkocht voor | € 65 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |