| Kavel | 641. Twee Chinees Shiwan aardewerken theeketels. |
| Omschrijving | Twee Chinees Shiwan aardewerken theeketels/potten. In een fraaie groene glazuur. 19e eeuws. |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 23 cm en doorsnede 21 cm |
| Conditie | Eén is gelijmd/ gerestaureerd en mist deksel. Ander is compleet, maar stukje van de tuit is afgebroken. |
| Huidig bod | € 30 |
| Verkocht voor | € 30 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |