Kavel 641 Twee Chinees Shiwan aardewerken theeketels.
Kavel 641. Twee Chinees Shiwan aardewerken theeketels.

Twee Chinees Shiwan aardewerken theeketels/potten. In een fraaie groene glazuur. 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 23 cm en doorsnede 21 cm
Conditie Eén is gelijmd/ gerestaureerd en mist deksel. Ander is compleet, maar stukje van de tuit is afgebroken.
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel