Kavel 970 Twee zilveren natfruitscheppen, Jan Boon Schoonhoven 1903 en van Kempen
Kavel 970. Twee zilveren natfruitscheppen, Jan Boon Schoonhoven 1903 en van Kempen

Twee natfruitscheppen: Een antieke vroeg 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren natfruitschep, jugendstil, met gegraveerd decor van een vlinder op de opengewerkte bak. Mr. AK47 = Jan Boon, Schoonhoven 1893-1925, jaarletter 1903. Met daarbij een andere zilveren natfruitschep, gemerkt met zwaardje en meesterteken VK = van Kempen, ca. 1900.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Lengte 19,5 tot 21,5 cm
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel