Kavel 1029 Twee zilveren viscouverts met parelrand,1918
Kavel 1029. Twee zilveren viscouverts met parelrand,1918

Lot van twee antieke vroeg 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren viscouverts, versierd met parelrand. Verso gekeurd met minervakopje, lopende leeuw, jaarletter I (1918) en onduidelijk meesterteken.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Lengte vorken 17,5 cm, messen 21,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel