Kavel 827 Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, Qianlong
Kavel 827. Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, Qianlong

Lot van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, Qianlong periode (1735-1796). Waarvan twee diepe borden met voorstelling van figuren in een tuin, en twee borden met voorstelling van kraanvogels in een landschap.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede 23 en 23,5 cm
Conditie Borden met kraanvogels met lichte fritting en twee lichte haarlijnen (1 en 2,2 cm), één bord met figuren met chip (3 x 2 mm) uitlopend in haarlijn (4,5 cm) en dunne haarlijn 5,5 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel