Kavel 646 Vier antieke kistjes, waarvan drie van hout en één van papiermaché
Kavel 646. Vier antieke kistjes, waarvan drie van hout en één van papiermaché

Lot van drie houten kistjes, waarvan één met messing ingelegd. Hierbij een beschilderd papier maché exemplaar.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Grootste is 22 x 32 x 13 cm.
Conditie Gebruikssporen en kleine beschadigingen
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel