Kavel 888 Vijdelig Chinees porseleinen kaststel, 19e eeuw
Kavel 888. Vijdelig Chinees porseleinen kaststel, 19e eeuw

Een antiek vijfdelig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel, bestaande uit drie dekselvazen en gewone vazen. Met onderglazuur blauw-wit decor van diverse figuren. Ongemerkt, late Qing dynastie.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte dekselvazen ca. 12,5 cm
Conditie Deksels in goede staat, bijpassende drie vaasjes met haarlijnen: één met kleine haarlijn (1,5 cm), één met twee haarlijnen (6,5 cm en 7,5 cm) en chip bij de hals (5mm) en één met ca. 4 haarlijnen (tussen de 1 en 8 cm). Eén langwerpig vaasje in goede staat, de andere gelijmd, twee chips opgevuld.
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel