Kavel 648 Vijf borden, Samson & Japans
Kavel 648. Vijf borden, Samson & Japans

Lot van vijf borden: twee antieke 19e eeuwse Japans imari borden met geometrische motieven, aan de achterzijde gesigneerd, en drie 19e of 20e eeuwse borden, naar Chinees voorbeeld, vermoedelijk Samson, Frankrijk.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede 22 tot 23,5 cm
Conditie Eén bord met gelijmde chip
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel