Kavel 688 Will Berg (1921-2001)- origineel ontwerp voor boek ‘Kitty Knal van het Singeltje’
Kavel 688. Will Berg (1921-2001)- origineel ontwerp voor boek ‘Kitty Knal van het Singeltje’

Aquarel op papier, voorstelling van een meisje met kattenmasker en twee kinderen op de achtergrond. Ontwerp voor de omslag van het boek ‘Kitty Knal van het singeltje’ door Jennifer Bellis. Rechtsonder gesigneerd Will Berg (Arnhem 1921 - 2001). Met daarbij het boek.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 39,5 x 39,5 cm, lijst 54 x 54 cm
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel